Sepetinizde 0 Ürün bulunmaktadır.

Perdeci  >  Güvenli Alışveriş                                    İnternette Güvenli Alışveriş

Perdeci.com adresinden Banka havalesi ve kredi kartı ile alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir.

3D Secure Nedir?

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode?logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.

128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir.

Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

HAVALE İNDİRİMİ

Havale ile yapacağınız alışverişlerinizde %5 indirim uygulanmaktadır. Sepete attığınız ürünlerin ödemesinde havale seçeneğini işaretlediğinizde indirimli fiyat görüntülenecektir. 


 

 

Bu site Nette - Ticaret Sistemi ile Kurulmuştur.

Ayrıntılı Bilgi için 0212 531 35 59 (pbx) bilgi alabilirsiniz.