Klasik Panel Perde

Sepetinizde 0 Ürün bulunmaktadır.

Perdeci  >  Perdeci   >  Panel Perde   >  Klasik Panel Perde

0
 

Klasik Panel Perde

Bu resimdeki sadece 1 adet (Tek bir tane) Panelin fiyatıdır. Resimde görülen diğer aksesuarlar ve perde ayrıca satılır. Bu ürünü telefonla fiyat alabilir, sipariş verebilirsiniz. 0216 401 10 00 Adet Fiyatı 220 tl dir.
Ürün Kodu: Pan201
Stok Durumu: Var
Fiyatı: 220.00 TL / m²
Lütfen Perde Adet ve Renk Giriniz.

 

 

 

Panel Perde 1045-1

Panel Perde 1045-2

Panel Perde 1045-3

Panel Perde 1045-4

Klasik desenli modern görünüşe sahip panel perdeler dekoratif pencereler oluşturmakta ve istenilen perde kenarında rahatlıkla kullanılabilinmektedir.

Klasik desenli Panel perdeler parlak kadifeden oluşmaktadır. Zemin renkleri, siyah, kahve, bej ve gri dir.Kumaş üzerine diğer renkten oluşan kumaşı Aplike yöntemi ile nakışı işlenmektedir.

Panel Perdeye uygun Kırlent veya Runner siparişini ayrıca verebilirsiniz.

Bütün gerekli malzemeler içerisinde hazır bulunup evinizdeki mevcut kornişe rahatlıkla takılabilmektedir.Kolay ve basit kurulumu sayesinde ekstra malzeme kullanımına gerek yoktur. Kornişe takılan mekanizma sayesinde rahatlıla sağa sola veya birbirleri üzerine geçebilirler. Alt kısımlarında bulunan ağırlık sopaları perdenizin düz durmasını sağlayarak evinize şıklık katar.

Perdelerinizi dilediğiniz zaman cırtlarından kolayca ayırarak yıkayabilir, ütüleyebilir dilediğiniz zaman ise kornişte bulunan mekanizmaya cırtlarından yapıştırarak rahatlıkla kullanıma devam edebilirsiniz.

Bu ürün telefon ile sipariş alınır.  0216 401 10 00

 

Adet Fiyatı 220 tl dir.
"Klasik Panel Perde " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 

Bu site Nette - Ticaret Sistemi ile Kurulmuştur.

Ayrıntılı Bilgi için 0212 531 35 59 (pbx) bilgi alabilirsiniz.